9 Грудня 2022

Поліцейський з Буковини здобув «бронзу» чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

Related

Вірші про Чернівці: читаємо поезію про рідне місто

І маленький Париж, і маленький Відень, і місто над...

Традиції та звичаї Буковини

У давні часи, що як не традиції та звичаї...

У Чернівцях відкриють «Музей науки»

Майже сотня різноманітних експонатів дивуватимуть дітей та дорослих. «Музей науки»...

Книги, які зігріють чернівчан осінніми вечорами

Холодними осінніми вечорами, хочеться накритися пледом взяти гарячий чай...

Share

Поліціянт з Чернівецької області отримав бронзову нагороду чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств. Участь у цих змаганнях взяв співробітник ГУНП в Чернівецькій області – капрал поліції Дмитро Бабинський, пиге ichernivchanyn.com. Таку інформацію розмістили на офіційному сайті відділу комунікації поліції Чернівецької області, пише ІА АСС.

Змагання з єдиноборств проходили в Об’єднаних Арабських Еміратах, а саме в місті Абу-Дабі з 24 по 29 січня. На чемпіонаті були представлені учасники з 56 країн світу. Загальна кількість спортсменів становила 420.

До збірної України на чемпіонаті увійшли 22 спортсмени, але Дмитро Бабинський, який до того ж є майстром спорту, став єдиним призером. Український спортсмен здобув перемогу після боротьби із суперниками зі Швеції та Казахстану. За підсумками балів  поліцейський з Буковини зайняв третє місце у  ваговій категорії до 93кг і отримав бронзову медаль після однієї поразки.

Зараз Дмитро Бабинський починає підготовку до міжнародних змагань, які проходитимуть  цього року весною у Бахрейні.